Kairi Kivirähk on religiooniantropoloog ja filmitegija, kes uurib erinevaid pühatekste, maagiat, täheteaduseid ning religioonide struktuure. Kairi on lõpetanud Tartu Ülikooli religiooni uuringute magistrikraadi ning Balti Filmi ja Meedia kooli bakalaureuse õppe. 2017ndast aastast on Kairi uurinud maiade kultuuri ning omandanud maiade pühakalendri Chol Qij teadmised, et edasi anda maiade astroloogia teadmisi. Võrreldes erinevaid astroloogia süsteeme on ta avastanud, et informatsioon erinevatelt süsteemidelt on sarnane, lihtsalt erinevad kultuurid kasutavad erinevaid arhetüüpe ja sümboleid nende jagamiseks. Olles loodusega sügavas ühenduses on ta leidnud huvi loodusrahva sümboolikast, mida maiade kalender ja universaalsed arhetüübid endas kannavad.
Maiade astroloogia vaatleb inimese essentsi – tema peamist viisi probleeme edukalt lahendada, tema emotsionaalset tasandit ja tema peamist päevamärki, tema peamist annet. Maiade astroloogia jaguneb neljaks eluetapiks: lapsepõlv, nooruspõlv, täiskasvanu põlv ja vanaduspõlv. Igas etapis on erinevad missioonid, situatsioonid, anded ja loominguline ning intuitiivne võimekus. Kaardis näeb oma suhteid naistega ja meestega, millised on peamised takistused ja mis on anded ja omadused, kuhu energiat panustada ja mida oma ellu lubada.
Kairilt on võimalik tellida maiade astroloogilist sünnikaarti, suhtekaarti ja perekaarti. Kui tunned kutset ise maiade astroloogiat õppida, siis on võimalus seda teha online kursuse kaudu.
Rohkem infot kursuse kohta: www.kalephi.com/kursuseinfo .